ZÁVĚREČNÉ PRÁCE

ADM Repro za svou existenci vyrobilo přes 35 000 závěrečných prací. Ano, přes 35 000 kusů. Zkušenost nabytá během výroby těchto prací nám pomáhá hledat efektivní řešení pro nové objednávky. Objednávku proveďte online, aniž byste museli navštívit naši provozovnu. Máte-li jakékoliv otázky, můžete se zeptat přímo na našich webových stránkách na chatu nebo volejte na 602 714 376. A nebo rovnou proveďte objednávku. Ti nejpomalejší to zvládnou do deseti minut.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Používáme technologii nazývanou “horká ražba” a nebo desky potiskneme digitální technologií. Každá z uvedených možností má své výhody a nevýhody. Kterou technologii zvolíme záleží na zadání, vždy však volíme právě takovou, která dané fakultě vyhovuje.

Závěrečnou práci si lze objednat dvěma způsoby. Časově šetrnější je on-line objednávka, formulář se nachází na našich webových stránkách. Závěrečnou práci si však lze objednat také osobně přímo na naší provozovně na ulici Zahradní 11, Moravská Ostrava.

Celou práci jsme schopni vyrobit i na počkání. Tuto možnost ale nabízíme do naplnění našich výrobních kapacit. Pokud provedete objednávku do 14:00, bezpečně zhotovíme závěrečnou práci do druhého pracovního dne.

Ano. Vnitřní obsah tiskneme za zvýhodněnou cenu a to 7,-Kč za barevnou stránku a 1,- Kč za stránku černobílou.

Většina DP je tisknuta jednostranně, vyskytnou se ovšem výjimky. Přesnou informaci tedy získáte na příslušné fakultě.

Doporučujeme soubor ve formátu *.pdf.

Standardně tiskneme na 80g papír s označením A (nejvyšší stupeň kvality). Pokud si přejete mít o jednu úroveň luxusnější, můžeme pak obsah vytisknout na 100g hlazený papír (+1,-Kč/list).

Hřbet desek zakryje cca. 1cm z levého okraje, doporučujeme tedy min. 3cm okraj z levé strany.

Ano. Pokud jsou desky hotovy, svážeme DP na počkání. Svázání vlastního výtisku do desek je zpoplatněno částkou 50,-Kč.

S tím Vám bohužel nepomůžeme. Fakulta na které studujete ale určitě potřebné informace poskytuje.

Ano. Rozvázání a svázání závěrečné práce je zpoplatněno částkou 50,-Kč.

Ano. CD stojí 15,-Kč, vypálení 15,-Kč a samolepící kapsa na vložení CD do desek stoji 15,- Kč.

Ano. přílohu lze vložit do samolepící kapsy, která se lepí na vnitřní stranu zadních desek. Aby závěrečná práce působila přirozeným dojmem, jsou listy v kapse vložené o cca. 1cm užší (A4 na stranách nepatrně ořežeme).

Největší úspora je v online objednání pohodlně odkudkoliv, kde je dostupný internet. Doporučujeme objednat desky s dostatečným časovým předstihem. Rádi také tiskneme vnitřní obsah za zvýhodněnou cenu čb (1,-Kč) a barevného tisku (7,-Kč). V praxi to tedy často znamená, že objednáte závěrečnou práci a pak už si objednávku jdete pouze vyzvednout.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek
DIGITÁLNÍ TISK A KOPÍROVÁNÍ V CENTRU OSTRAVY