NABÍDKA SLUŽEB

MALOFORMÁTOVÝ TISK a KOPÍROVÁNÍ

Provádíme klasické služby digitální tiskárny jako je tisk vizitek, letáků, brožur, produktových štítků pro eshopy, pozvánek, diplomů atd. Používáme materialy gramáže 80g-350g hlazeného, leskle nebo matně natíraného typu. Maximální rozměr maloformátového tisku je 450x320mm.

VELKOFORMÁTOVÝ TISK a KOPÍROVÁNÍ

Zabýváme se jak výkresovou dokumentací tak tiskem plakátovů a fotoobrazů. Tiskneme až do šíře role 1067mm, délka může být až 5 metrů.. Výkresovou dokumentaci poskládáme, vytiskneme v daném pořadí, máme jak chlopňové, tak tkanicové desky. Vše zpracujeme takovým, způsobem, abychom ušetřili Váš čas a plně jste se tak mohli věnovat svým projektům. Tiskneme také na plátno s věrnou imitací obrazů s napínáním na dřevěný rám. Tisk na plátno tiskneme od velikosti 20x60cm, až po cca. 90x200cm. Plátno má dlouhou životnost a svým působivým vzhledem rozzáří každou místnost.  Pro velkoformátový tisk používáme tyto materiály:
 • Výkresová dokumentace : 80g klasický papír
 • Plakáty a postery: 140g matný papír se saténovým povrchem nebo lesklý fotopapír 225g
 • Tisk na plátno s dřevěným rámem: 360g plátno pro imitaci malířského plátna

SKENOVÁNÍ

Skenujeme jak maloformátové dokumenty do velikosti 450x320mm, tak velkoformátové materiály do šíře 914mm. Skenujeme knihy, výkresy, postery, vše co je na papíru. Pro velkoformátové skenování používáme válcový skener, proto u větších materiálů je vhodná konzultace, zda-li je naše technologie vhodná pro skenovaný materiál.

RAZÍTKA

Používáme razítka značky Trodat. Tyto razítka vynikají kvalitním zpracováním a propracovaným designem. Laserová výroba štočku zaručuje dokonalý otisk. Polštářek Trodat vydrží orientačně 1500 – 2000 otisků. Čím větší otiskovaná plocha je, tím je také menší výdrž polštářku. Polštářek je napuštěn nevysychající barvou. Ceník a velikosti naleznete zde.

VAZBY

Provádíme klasické vazby plastového a drátěného typu. Nabízíme také V1 vazbu(vazba šitá sponkami ve hřbetu formátu A3 – po přeložení je tedy výsledný formát velikosti A4). pro jednoduché svázání několika listů máme nasouvací vazby a nebo také vazby Flex, které jsou vhodné pro prezentační materiály. Vazby Flex jsou vazby lepené ve hřbetu dokumentu.

NABÍDKA VAZEB

 • plastová vazba – to je v Česku nenáročná klasika. Můžete využít přední fólie a zadního silnějšího karonu v imitaci kůže pro bytelnější a také příjemnější vzhled.
 • drátěná vazba – další klasická vazba je oproti plastové vazby výhodnější pro ty, kteří rádi otáčejí stránky o 180°. Opět k vazbě nabízíme čiré fólii s bytelnější imitaci kůže na zadní stranu.
 • V1 vazba – vazba šitá dvěma drátěnými sponami ve hřbetu. tato vazba je vhodná pro dokumenty menšího objemu stránek. Výhoda této vazby je jednoduchost a přijatelná cena.
 • V2 vazba – vazba V2 lepí dokumenty ve hřbetu vazby. Tato vazba je obsahuje čirou fólii v přední i zadní části dokumentu a je vhodná jak pro školící tak pro studijní materiály. Není ale možnost otočení listu o 180° tak, jak je to možné u drátěné vazby.
 • vazba Relido – nasouvací vazba vhladná pro maximálně 30 listů
 • vazba Flex – vazba lepená ve hřbetu s čirou fólii na přední a matnou fólii na zadní straně. Vazba je vhodná pro maximálně 120 listů.

POTISK TRIČEK A DÁRKOVÝCH PŘEDMĚTŮ

Zabýváme se potiskem triček a dárkových předmětů. Pro potisk triček používáme technologii řezanou grafikou. Výhodou této technologie je potisk možný od jednoho kusu, vysoká trvanlivost a barevná stálost. Potisk řezanou grafikou je ale možný pouze jednou barvou. Vhodný je pro loga, nápisy a vektorovou grafiku. Dále zajišťujeme potisk klasických hrnků ať už jednobarevného typu nebo třeba fotografie.

OSTATNÍ SLUŽBY

 • Grafika – potřebujete-li vytvořit grafický návrh loga, vizitek, hlavičkového papíru, budeme rádi, když se na nás obrátíte. Zajistíme jak dtp služby, tak kreativní grafické návrhy. ceny jsou individuální dle náročnosti zpracování.
 • 3D tisk – jsme výdejní místo 3Dtisku Ostrava. Zároveň jsme v kontaktu s naším kolegou Ondřejem Procházkou, který je špička ve svém oboru.
 • Vypalování a potisk CD – tiskneme od jednoho kusu
 • Laminace – používáme leklou laminuaci až do formátu A3(420x297mm)
 • Bigování – potřebujete, aby pozvánka měla uprostřed “rýhu”, aby se ohýbala? Tak to je přesně bigování

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek
DIGITÁLNÍ TISK A KOPÍROVÁNÍ V CENTRU OSTRAVY