3D tisk

3D tisk a 3D skenování.

Nově Vám nabízíme skenování a tisk 3D objektů s plnou úpravou nebo nabízíme i službu 3D skenování bez dalšího zpracování dat. Tuto možnost využijete pokud Vám stačí jako výstup z 3D skeneru mrak bodů nebo stl polygonová síť a nepotřebuje od nás objekt dále vyhodnocovat na rozměry nebo modelovat do CAD.

Skenujeme objekty téměř všech velikostí!

Pro nacenění 3D tisku nebo 3D skenování, nás prosím neváhejte kontaktovat na 3Dtisk@admstudio.cz Do přílohy zprávy neváhejte přiložit obrázek či fotku modelu, který chcete naskenovat. Pokud máte zájem o 3D tisk, přiložte prosím soubor k tisku – nejlépe však STL. Tiskneme z materiálů, ABS, PLA, PET, PET-G, Nylon a další. Na výběr máte FFF a SLA tisk.

Pokud Vám tyto názvy a výrazy nic neříkají – stačí zvednout telefon a nebo nám napsat, vždy Vám vyjdeme vstříc a budeme nejlepší v Ostravě !!!

3D tisk

3d tisk objektů provádíme s Vašich připravených návrhů nebo hotových projektů. Pokud hotový model ve 3D nemáte, jsme tady od toho, abychom Vám jej připravili a pak vytiskli. Vybrat si v dnešní době lze z mnoha veřejných knihoven, kde si lze model stáhnout a ihned vytisknout. Vybrali jsme pro Vás pár největších.